В Бостоні знайшли нове застосування старим громадським туалетам Автор: Lesly · Опубліковано: 09.06.2010 11:36 · Розділ: Події у світі

Раціоналізатори Бостона запропонували провести реконструкцію вже недіючих громадських вбиралень міста, перетворивши їх при цьому на кафе, повідомляють інформаційні агентства. Ініціатори такої ідеї вважають її цілком розумним кроком.

Треба сказати, що місцеві жителі до проекту переобладнання туалетів поставилися доволі спокійно. Зокрема, один з мешканців Бостона заявив: "Не бачу в цьому нічого такого. Адже в цих будівлях вже давно не діють громадські вбиральні. Оскільки в будівлі є дві половини - чоловіча та жіноча, - можна було б розділити і закусочну за таким же принципом".

Подальша доля громадських туалетів Бостона вирішиться вже найближчим часом. Фото взято з сайту bostonherald.com
Подальша доля громадських туалетів Бостона вирішиться вже найближчим часом. Фото взято з сайту bostonherald.com

Інші ж висловлюють сподівання, що колишні туалети добре продезинфікують, перш ніж ці заклади відкриються для перших відвідувачів вже у статусі кафе.

Питання про переобладнання туалетів буде винесено на розгляд міського уряду найближчим часом. Представники Комісії з нагляду за парками американського міста сподіваються, що їм вдасться переконати муніципальну владу передати будівлі громадських туалетів майбутнім власникам кафе у довгострокову оренду.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу