Новий альбом Емінема з'явився в Мережі за два тижні до релізу Автор: Lesly · Опубліковано: 09.06.2010 10:27 · Розділ: Музика

За два тижні до офіційного релізу в Інтернеті з'явився новий альбом американського репера Емінема (справжнє ім'я - Маршалл Брюс Метерс III) "Recovery". Поки ні сам співак, ні представники його звукозаписної компанії не прокоментували ситуацію, що склалася.

Як повідомляють інформаційні агентства, всі 16 треків, що повинні були ввійти до нового альбому, з'явилися відразу на кількох онлайн-ресурсах. Винуватців витоку поки не встановлено.

Обкладинка альбомуRecovery. Фото взято з сайту eminem.com
Обкладинка альбомуRecovery. Фото взято з сайту eminem.com

"Recovery" стане сьомим студійним альбомом музиканта, кілька нових пісень з якого вже було представлено публіці. Зокрема, це трек "Won't Back Down", яку репер виконує разом зі співачкою Пінк та відеокліп "Not Afraid".

Вихід "Recovery" заплановано на 21-22 червня. Цікаво зазначити, що диск поступить в продаж із двома різними обкладинками. На одній з них зображено виконавця, що йде по порожній трасі, а на іншій - Емінем сидить на дивані перед телевізором всередині скляного куба.

Загалом до нового альбому ввійдуть 16 треків, чотири з яких записані у співпраці з іншими музикантами: це, як уже зазначалося вище, Пінк ("Won't Back Down"), а також Кобе ("Talkin '2 Myself"), Ліл Уейн ("No Love") та Ріанна ("Love the Way You Lie ").

А повний трекліст альбому "Recovery" виглядає наступним чином:

   1. Cold Wind Blows

   2. Talkin '2 Myself

   3. On Fire

   4. Won't Back Down

   5. W.T.P.

   6. Going Through Changes

   7. Not Afraid

   8. Seduction

   9. No Love

  10. Space Bound

  11. Cinderella Man

  12. 25 to Life

  13. So Bad

  14. Almost Famous

  15. Love the Way You Lie

  16. You're Never Over

Джерела: nme.com, eminem.com


Інші новини розділу