Американки отримують премії за схуднення Автор: Lesly · Опубліковано: 09.06.2010 09:21 · Розділ: Події у світі

Низка американських компаній вирішила заохочувати своїх співробітниць до ведення здорового способу життя, виплачуючи премії за схуднення. За даними статистики, сьогодні близько 26% мешканок країни страждають ожирінням. Фахівці прогнозують, що до 2015 року кількість жінок з надмірною вагою подвоїться.

Експерти стверджують, що надмірна вага працівників економічно невигідна для країни і підриває здоров'я нації. Саме тому комерційні структури вступили у двобій з нездоровим способом життя і цю ініціативу позитивно сприйняли не тільки працівники, але й влада країни.

Надмірна вага працівників економічно невигідна для країни і підриває здоровя нації. Фото взято з сайту inmagine.com
Надмірна вага працівників економічно невигідна для країни і підриває здоровя нації. Фото взято з сайту inmagine.com

Загалом у США вже виплачено понад 377 тисяч доларів 9 тисячам співробітниць за активну боротьбу із зайвою вагою. Так, наприклад, корпорація “IBM” обіцяє премії працівникам за виконання 12-тижневої інтернет-програми з охорони здоров'я. Деякі підприємства оплачують своїм службовцям пройдені за день кілометри.

Винагорода за піші прогулянки може становити до 500 доларів. Завдяки цій програмі чимало жінок піднімаються на найвищі поверхи офісних будівель по сходах, а не ліфтом, як це було раніше.

Варто зазначити, що результати таких експериментів в основному позитивні, оскільки матеріальне заохочення — найдієвіше, що досить переконливо демонструють результати працівниць, які стрімко скидають зайву вагу.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу