Хліб з молоком замінять спортивні коктейлі Автор: Lesly · Опубліковано: 08.06.2010 09:09 · Розділ: Спорт

Лін Кемер, інструктор з фізичної культури з університету Техасу, разом із колегами вивчала фізіологічний вплив на організм спортсменів звичайних продуктів харчування. Для добровольців був спеціально розроблений режим тренувань та харчування.

В експерименті прийняли участь 12 велосипедистів (8 чоловіків і 4 жінки). Після розминки спортсмени приступали до їзди на велосипеді. Учасники тренувалися протягом двох годин з найбільш комфортною швидкістю і помірним навантаженням.

Для спортсменів-аматорів та фізично активних людей, які прагнуть підтримувати себе у формі, найбільш оптимальною інвестицією буде щоденна порція молока з хлібом. Фото взято з сайту modernmom.com
Для спортсменів-аматорів та фізично активних людей, які прагнуть підтримувати себе у формі, найбільш оптимальною інвестицією буде щоденна порція молока з хлібом. Фото взято з сайту modernmom.com

“Нашою метою було порівняти два види харчування - хліб з молоком і спортивні напої, що приймаються після помірних навантажень, - розповіла Кемер. - Ми поставили собі за ціль відстежити вплив різних видів харчування на синтез м'язового білка і насичення організму глікогеном (основна форма зберігання глюкози в клітинах). З'ясувалося, що вироблення глікогену і м'язового білка після прийому звичайних продуктів - молока і хліба - в деяких випадках було навіть інтенсивнішою”.

“Хліб та знежирене молоко - більш доступні продукти, ніж спортивні напої. Молоко - джерело високоякісного білка, який легко засвоюється та сприяє синтезу білків в організмі людини, - додала Кемер. - Організм краще справляється з навантаженнями, а таке біопаливо напевно завжди є в наявності в кожної людини”.

Такі результати дослідження дали підстави зробити висновок, що для спортсменів-аматорів та для фізично активних людей, які прагнуть підтримувати себе у формі, найбільш оптимальною інвестицією буде щоденна порція молока з хлібом, а не дорогі спортивні коктейлі, як це прийнято вважати.

Джерело: innovanews.ru


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.