В Москві з'являться електротаксі Автор: Lesly · Опубліковано: 07.06.2010 15:52 · Розділ: Події у світі

Муніципальна влада столиці РФ вирішила створити в Москві таксомоторний парк автомобілів, що працюють на альтернативних видах пального. З цією метою найближчими днями до Франції прибуде московська делегація для проведення переговорів з автовиробником Renault.

В майбутньому в Москві буде створено муніципальний таксопарк, що складатиметься виключно з електромобілів. Фото взято з сайту su-sk-kchr.ru
В майбутньому в Москві буде створено муніципальний таксопарк, що складатиметься виключно з електромобілів. Фото взято з сайту su-sk-kchr.ru

Представники міської адміністрації розповіли, що в майбутньому в столиці буде створено муніципальний таксопарк, що складатиметься виключно з електромобілів. Московська делегація прибуде до Парижу, щоб обговорити можливі способи реалізації цих планів, а також ознайомитися з новітніми технологіями, що застосовуються у виробництві електромобілів.

Основною вимогою зацікавленої сторони є те, що автівки повинні працювати тільки на електротязі, або ж використовувати стиснутий природний газ.

Варто зазначити, що 24 відсотки акцій підприємства СП “Автофрамос”, на якому в Москві збирають автомобілі Renault, належить міській адміністрації. Як очікується, ця обставина повинна сприяти позитивному для росіян результату переговорів.

Джерело: ru-expo.ru


Інші новини розділу