Виведено дієтичний сорт картоплі Автор: Lesly · Опубліковано: 07.06.2010 12:33 · Розділ: Цікаві факти

Результатом дев'ятирічної праці американських селекціонерів став новий сорт картоплі, що має всі підстави вважатися дієтичним, оскільки в ньому міститься на одну третю менше калорій у порівнянні зі звичайними сортами.

Ще п'ять років тому американська компанія, яка займається пропагуванням на овочевому ринку країни ексклюзивного сорту картоплі з романтичною назвою “Вівальді”, рекламувала його як овоч, виведений виключно заради незвичайного запаху, що чимось нагадує аромат свіжого вершкового масла.

Картопля “Вівальді” характеризується не тільки запахом вершкового масла, але й нижчим вмістом калорій. Фото взято з сайту eats.com
Картопля “Вівальді” характеризується не тільки запахом вершкового масла, але й нижчим вмістом калорій. Фото взято з сайту eats.com

І тільки зовсім недавно, в ході вивчення нового сорту картоплі на предмет вмісту корисних речовин, експерти виявили, що “Вівальді” містить втричі меншу кількість вуглеводів у порівнянні з іншими сортами цього продукту.

Зокрема, в ході лабораторних досліджень було встановлено, що даний сорт містить на 26% менше вуглеводів і на 33% менше калорій в порівнянні з іншими, що робить його просто незамінним для людей, які обмежують себе в їжі.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу