В селі люди живуть довше Автор: Lesly · Опубліковано: 07.06.2010 09:12 · Розділ: Цікаві факти

Експерти, провівши аналіз очікуваної тривалості життя людей за період 2001-2009 років за участю 3,5 тисяч мешканців Великобританії, встановили, що городяни живуть на два роки менше ніж жителі села, крім того, жінки живуть довше за чоловіків приблизно на 10 років.

Можливо саме тому люди, які можуть собі це дозволити, стараються переїхати в сільську місцевість, або принаймні, придбати собі заміський будинок.

Дослідники стверджують, що зелені насадження та лісосмуги забезпечують підвищене вироблення кисню, який, як відомо, є природним антиоксидантом. За розрахунками вчених, свіже повітря може продовжити тривалість життя чоловіків до 77,5 років, а жінок - до 87,5 років і навіть більше.

Городяни в середньому живуть на два роки менше ніж жителі села. Фото взято з сайту raut.ru
Городяни в середньому живуть на два роки менше ніж жителі села. Фото взято з сайту raut.ru

Тепер науковці стурбовані тим, що ознайомившись із результатами їхнього дослідження, люди почнуть масово виїжджати в села, що в недалекому майбутньому може призвести до перетворення зелених угідь в кам'яні джунглі.

Саме тому вони радять не виїжджати із мегаполісів, а почати їх змінювати, наближувати до природних умов існування. Першим кроком на шляху до зближення з природою, за словами вчених має стати скорочення кількості транспорту.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу