Комедійні серіали сприяють ожирінню Автор: Lesly · Опубліковано: 04.06.2010 10:17 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені знайшли наукове пояснення загальноприйнятому уявленню про те, що товстуни зазвичай добродушні і веселі, а худі люди - черстві та злі. За їхніми даними, сміх викликає апетит.

Експерти з неврологічного центру в Каліфорнії провели дослідження, в якому прийняли участь 14 добровольців. В ході експерименту вони переглядали різні по емоційному напруженні стрічки: спочатку свої улюблені комедії, а потім криваві сцени з бойовика “Врятувати рядового Райана”. До та після перегляду картин різних жанрів в учасників експерименту взяли зразки крові.

Всім людям, які сидять на дієті, експерти рекомендують відмовитися від комедійних серіалів
Всім людям, які сидять на дієті, експерти рекомендують відмовитися від комедійних серіалів

Провівши аналізи отриманих зразків, науковці з'ясували, що позитивні емоції знижують в організмі рівень лептину, речовини, що пригнічує апетит, на 15 % та підвищується вміст гормону голоду греліну на 9%. Іншими словами, перегляд комедій та гумористичних передач підтримує постійне відчуття голоду. Натомість, після трилерів та жахів людям зовсім не хочеться їсти.

Крім того, було встановлено, що люди часто відступають від режиму правильного харчування, поглинаючи їжу в необмежених кількостях, під час дружніх посиденьок та вечірок, де збирається весела компанія. Саме тому всім, хто сидить на дієті, експерти рекомендують відмовитися від комедійних серіалів та компаній, де розповідають анекдоти.

Науковці переконують, що причиною набору зайвих кілограмів є звичайні веселощі, а не відсутність сили волі.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.