Італійці відкрили пляжі для собак Автор: Lesly · Опубліковано: 04.06.2010 09:11 · Розділ: Події у світі

Пляжі міст Ліньяно та Муджа, що розташувалися в адміністративному регіоні Фріулі-Венеція-Джулія, відкриті для туристів з собаками. Перший такий пляж було відкрито в Муджі (неподалік від Трієста). Спеціально для цього переобладнали частину міського парку. Зокрема, тут з'явилися душові та перукарня для собак, а також можна придбати корми, іграшки та аксесуари. Крім того, на пляжі працює служба по догляду за тваринами і ветеринарна клініка.

В Італії зявляється все більше закладів, де господарі можуть відпочивати зі своїми улюбленцями. Фото взято з сайту tripadvisor.com
В Італії зявляється все більше закладів, де господарі можуть відпочивати зі своїми улюбленцями. Фото взято з сайту tripadvisor.com

На інший собачий пляж, що з'явився в Ліньяно, пропускають виключно щеплених собак та лише на повідках. Тут спеціально відведено місце для купання тварин, а також передбачена можливість для проведення спортивних турнірів між чотириногими відпочиваючими.

Крім того, у Фріулі-Венеції-Джулії є низка інших пансіонів і готелів, де можуть поселитися туристи із собаками. Так, станом на 2009 рік 73% місцевих закладів, у тому числі ресторанів та готелів, дозволяли перебувати на своїй території не тільки людям, але також їхнім домашнім улюбленцям.

Джерело: travel.ru


Інші новини розділу