Вишня відновлює виснажений організм Автор: Lesly · Опубліковано: 03.06.2010 13:40 · Розділ: Краса і здоров'я

Вишневий сік віднесено до чудодійних напоїв: британські вчені стверджують, що речовини, які містяться в цьому продукті, здатні відновлювати сили організму на клітинному рівні після найважчих навантажень.

Такі висновки дослідники зробили, провівши низку експериментів за участю марафонців, яким, як відомо необхідні не тільки фізична сила, а й чимала витривалість. Зазвичай марафонський забіг настільки виснажує, що спортсмени відновлюються після нього тижнями.

Речовини, які містяться у вишневому соці здатні відновлювати сили організму на клітинному рівні після найважчих навантажень. Фото взято з сайту topnews.in
Речовини, які містяться у вишневому соці здатні відновлювати сили організму на клітинному рівні після найважчих навантажень. Фото взято з сайту topnews.in

А в ході дослідів було встановлено, що включення до раціону бігуна вишневого соку сприяє відновленню сил та фізичної форми за значно коротші періоди часу. Крім того, цей продукт здатен “блокувати” відчуття стресу, що не менш важливо у професійному спорті.

Експерти вже розробили спеціальні дієти для спортсменів, до складу яких включено вишневий сік та препарати на його основі.

Джерело: yoread.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.