У красивих спортсменок більше шансів на перемогу Автор: Lesly · Опубліковано: 03.06.2010 12:33 · Розділ: Спорт

Фахівці з Брістольського університету встановили, що судді спортивних змагань більш лояльно ставляться до юних тенісисток, волейболісток, плавчих та інших професійних спортсменок з привабливим обличчям і тілом. Висновки були зроблені по результатах опитування представників суддівських колегій, та порівняльного аналізу фізичних можливостей, зовнішніх даних і результатів змагань серед дівчат віком від 16 до 23 років.

Красиві та юні спортсменки мають більше шансів на перемогу. Фото взято з сайту wordpress.com
Красиві та юні спортсменки мають більше шансів на перемогу. Фото взято з сайту wordpress.com

Дослідники стверджують, що найнижчі бали в заліках отримують панянки, не наділені округлими жіночими формами, а також правильними рисами обличчя і з пухкими губами, незважаючи на те, що вони за рівнем фізичної підготовки вони не поступаються більш красивим суперницям.

Варто зазначити, що немало суддів звертають увагу і на вік учасниць: так, при оцінюванні враховуються не тільки вміння та досягнення, але й юність учасниці. При цьому, чим старша спортсменка, тим менше у неї шансів перемогти.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.