Психологи описали потенційного злодія Автор: Lesly · Опубліковано: 02.06.2010 15:51 · Розділ: Суспільство

Британські психологи переконані, що “вирахувати” злодія можна по обличчю. Фахівці стверджують, що до злодійства зазвичай схильні молоді чоловіки не надто привабливої зовнішності, крім того, такі люди неприємні в спілкуванні, дезорганізовані та ненадійні.

Такі висновки експерти роблять проаналізувавши анонімні анкети 114 покупців віком від 16 до 80 років. Анкети містили запитання щодо етичних переконань респондентів та ставлення до крадіжки в магазинах. По результатах опитування з'ясувалося, що 68 учасників ніколи не здійснювали магазинних крадіжок, 30 осіб скоїли дрібні крадіжки більш ніж рік тому, а 16 людей зізналися, що крали минулого року.

До злодійства зазвичай схильні молоді чоловіки не надто привабливої зовнішності. Фото взято з сайту photobucket.com
До злодійства зазвичай схильні молоді чоловіки не надто привабливої зовнішності. Фото взято з сайту photobucket.com

Крім того, було встановлено, що “діючі” злодії значно молодші за тих, хто більше не зазіхає на чужу власність або тих учасників, що жодного разу не порушували закон. А всі потенційні порушники, наголошують психологи, були чоловічої статі.

Варто зазначити, що в опитуванні прийняли участь звичайні відвідувачі британських супермаркетів, в яких не було проблем із законом.

За даними статистики, Об'єднане Королівство утримує лідерство по кількості крадіжок із магазинів — щороку таких злочинів тут здійснюється на 1,5 млрд. фунтів стерлінгів.

Джерело: vrach.tv


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.