Монотонна праця збільшує ризик викидня Автор: Lesly · Опубліковано: 02.06.2010 13:37 · Розділ: Наука

Дослідники з університету Еразма в Роттердамі (Нідерланди) попереджають, що робота по дому може нашкодити здоров'ю вагітної жінки і навіть призвести до передчасних пологів. В ході своєї роботи вчені опитали майже 12 тис. молодих мам, з метою з'ясувати, яке фізичне навантаження вони отримували під час вагітності.

Монотонна робота, підвищуючи рівень гормонів стресу у вагітної жінки, призводить до небажаних наслідків
Монотонна робота, підвищуючи рівень гормонів стресу у вагітної жінки, призводить до небажаних наслідків

Проаналізувавши отриману інформацію, медики прийшли до висновку, що монотонна робота, яка не вимагає розумових зусиль, і в першу чергу робота по дому, на 25% збільшує ризики того, що пологи розпочнуться як мінімум на три тижні раніше строку. Точно пояснити таку закономірність науковці поки не можуть, проте вважають, що монотонна робота, підвищуючи рівень гормонів стресу у вагітної жінки, призводить до небажаних наслідків.

Крім того, було встановлено, що малоактивний спосіб життя підвищує вірогідність народження дитини з недостатньою вагою. Натомість, енергійні фізичні вправи, стверджують експерти, всупереч існуючій думці жодним чином не шкодять ні майбутній матері, ні плоду. До видів спорту, яких слід уникати вагітним жінкам, медики відносять їзду на велосипеді, фігурне катання, їзду на коні та контактні види спорту.

Слід пам'ятати і те, що прийом антидепресантів збільшує ризик викидня на 68%.

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.