Китайських школярів навчатимуть поводитися по-чоловічому Автор: Lesly · Опубліковано: 02.06.2010 12:31 · Розділ: Освіта

Виявивши, що останнім часом хлопчики стають все більш примхливими, плаксивими та розніженими, педагогічна рада однієї з початкових шкіл в китайському місті Чженчжоу ухвалила рішення навчити своїх вихованців бути більш мужніми.

Вчитель з 14-річним стажем Ван Цзяньхуа розповідає, що останнім часом він все частіше має можливість спостерігати, що дівчата шкільного віку поводяться жорсткіше й агресивніше, натомість хлопчики ведуть себе по-дівчачому. Зокрема, під час перерви хлопчики люблять пограти в “резиночки”, що вважається грою для дівчаток, додає вчитель.

Вихованням хлопчиків зазвичай займаються матері, що далеко не найкращим чином відбивається на характері дітей. Фото взято з сайту telegraph.co.uk
Вихованням хлопчиків зазвичай займаються матері, що далеко не найкращим чином відбивається на характері дітей. Фото взято з сайту telegraph.co.uk

На його думку, такі прояви пояснюються тим, що вихованням хлопчиків зазвичай займаються матері, що далеко не найкращим чином відбивається на характері дітей. А ще китайське законодавство, яке не дозволяє мати більше однієї дитини, веде до того, що батьки проявляють надмірну турботу до своїх нащадків.

Щоб виправити ситуацію, що склалася, хлопчикам, які навчаються у початковій школі Чженчжоу, розкажуть, як проявляти “чоловічий характер” у повсякденному житті. Крім того, дирекція навчального закладу планує найняти більше вчителів чоловічої статі, щоб вони стали для хлопців зразком для наслідування.

Джерело: novoteka.ru


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.