Молоко допоможе добитися ідеальної фігури Автор: Lesly · Опубліковано: 02.06.2010 11:23 · Розділ: Краса і здоров'я

Всім жінкам, які стежать за своєю фігурою, дієтологи з університету Мак-Мастера (Онтаріо, Канада) радять пити молоко. За даними дослідників, вживання цього продукту після занять спортом сприяє підвищенню м'язового тонусу, а також запобігає накопиченню жиру в проблемних місцях.

Незважаючи на те, що молоко додає бадьорості, зміцнює хребет та стабілізує метаболізм, дослідники з'ясували, що останнім часом представниці прекрасної статі почали уникати молочних продуктів. Зараз побутує думка, що в молоці багато жирів, крім того, воно погано засвоюється організмом дорослої людини.

Склянка молока після занять спортом допоможе назавжди забути про зайві кілограми. Фото взято з сайту sheknows.com
Склянка молока після занять спортом допоможе назавжди забути про зайві кілограми. Фото взято з сайту sheknows.com

Однак, експерти виявили, що після фізичних навантажень молоко сприяє зниженню кількості жирових тканин в жіночому організмі. На даний момент механізм дії молока на організм після занять спортом ще достатньо не вивчено. Але дослідники припускають, що причина цього — у надзвичайно корисному поєднанні кальцію, високоякісного білка і вітаміну D.

Висновки щодо позитивного впливу молока на жіночу фігуру було зроблено по результатах дослідження, в ході якого дві групи жінок займалися на тренажерах. Половині учасниць дозволяли вживати звичайну рідину після навантажень, а решта пили молоко. До завершення експерименту у добровольців із “молочної” групи спостерігалося значне збільшення м'язової маси та скорочення жирової, у порівнянні із жінками, що вживали звичайні напої.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.