Встановлено, які посмішки сприймаються як нещирі Автор: Lesly · Опубліковано: 02.06.2010 10:16 · Розділ: Наука

Ні для кого не секрет, що усмішка на обличчі — це обов'язкова умова успішного спілкування, однак, не останню роль в цьому відіграє швидкість її появи. Зокрема, переконують дослідники, надто швидка усмішка часто наштовхує співбесідника на думку про нещирість, натомість усмішка, що з'являється на обличчі більш повільно, викликає значно більше довіри.

Варто пам'ятати, що якщо людина усміхається тільки губами, а її очі при цьому залишаються серйозними, її можуть запідозрити в лицемірстві. Досліджуючи різні типи усмішок, дослідники виділили три їх типи, яких варто уникати, якщо ви намагаєтеся створити гарне враження про себе.

Усмішка на обличчі — це обовязкова умова успішного спілкування. Фото взято з сайту tashka-mur.ru
Усмішка на обличчі — це обовязкова умова успішного спілкування. Фото взято з сайту tashka-mur.ru

На перше місце серед “неправильних” усмішок науковці поставили величезну посмішку, при якій видно всі зуби і розширюються очі: вона може видатися надміру владною. Брак щирості видасть і “гумова” посмішка. А ще вчені радять не зловживати “черговими” посмішками, які завжди з'являються на обличчі, коли необхідно, проте характеризуються відсутністю емоцій, що ваш співбесідник відразу ж відчує.

“Наші дослідження продемонстрували, що люди безпомильно визначають щиру усмішку”, - розповідають науковці. На завершення фахівці додають, що якщо безупинно посміхатися, це може бути сприйнято як підлабузництво і швидше за все знизить ваш статус в очах співрозмовника.

Джерело: innovanews.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.