“Зарплатне питання” може викликати депресію Автор: Lesly · Опубліковано: 01.06.2010 15:59 · Розділ: Суспільство

Люди, які мають звичку порівнювати свою заробітну плату із зарплатою своїх колег можуть завдати серйозної шкоди своєму здоров'ю. Дослідники з Паризької економічної школи встановили, що лише дізнавшись про розмір зарплати співробітника, людина може впасти у серйозну депресію.

Люди стають менш щасливими і більш незадоволеними життям, коли дізнаються про розміри зарплат членів сімї та колег по роботі. Фото взяте з сайту saidaonline.com
Люди стають менш щасливими і більш незадоволеними життям, коли дізнаються про розміри зарплат членів сімї та колег по роботі. Фото взяте з сайту saidaonline.com

В опитувані, проведеному в рамках дослідження “зарплатного питання”, взяли участь близько 19 тисяч чоловік з чотирьох країн світу. Проаналізувавши результати, науковці з'ясували, що люди стають менш щасливими і більш незадоволеними життям, коли дізнаються про розміри зарплат членів сім'ї та колег по роботі.

Крім того, було встановлено, що на настрій бідних людей куди більше впливають розміри чужих зарплат ніж багатих.

Результати дослідження були опубліковані у міжнародному журналі "Економічний часопис".

Джерела: mignews.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.