Дизайнери пропонують згортати електронні книги в трубки Автор: Lesly · Опубліковано: 01.06.2010 11:33 · Розділ: Нові технології

Дизайнер із Македонії Драган Тренчевскі потішив любителів технічних гаджетів новими можливостями електронних книг, розробивши концепт пристрою для читання з екраном, який здатен згортатися в циліндр.

Такий підхід, коментує свій винахід дизайнер, дасть можливість зменшити об'ємні прилади до розмірів невеликого циліндра. Кнопки керування книгою, що отримала назву eRoll будуть розташовуватися на краю висувною панелі. Крім того, запропонована модель, на відміну від більшості наявних на ринку сьогодні, матиме кольоровий екран.

eRoll згортатимеся в циліндр, а кнопки керування книгою будуть розташовуватися на краю висувною панелі. Фото взято з сайту yankodesign.com
eRoll згортатимеся в циліндр, а кнопки керування книгою будуть розташовуватися на краю висувною панелі. Фото взято з сайту yankodesign.com

У наш час більшість пристроїв для читання електронних книг виконані у формі прямокутних планшетів, оснащених клавіатурою або сенсорним екраном. Однак Тренчевскі переконаний, що майбутнє за компактними гаджетами, які в будь який момент можна розгорнути до звичних розмірів.

У виробництві подібних пристроїв може застосовуватися екран, розроблений компанією Sony: завтовшки всього 0,08 міліметра, він здатен відображати 16,7 мільйона кольорів, а максимальний радіус його згортання становить 4 міліметри.

Джерело: yankodesign.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.