З медом на ведмедя Автор: Lesly · Опубліковано: 01.06.2010 09:19 · Розділ: Події у світі

Італійці вирішили боротися з ведмедем, який вже протягом півроку розоряє ферми в районі між містами Тренто і Віченца, з'їдаючи курей, кроликів і задираючи дрібну худобу, його улюбленими ласощами — медом. Спеціально для цього один із місцевих бджолярів погодився виділити достатню кількість цього продукту.

Варто зазначити, що спочатку місцеві фермери звернулися до мисливців з проханням зловити і “знешкодити” 350-кілограмового порушника, аргументуючи своє прохання тим, що він може становити загрозу і для людей. Однак, у відповідь в соціальних мережах розгорнулася кампанія по захисту клишоногого.

Італійський фермер переконаний, що його мед зробить з хижака мирного вегетаріанця-ласуна. Фото взято з сайту bear.org
Італійський фермер переконаний, що його мед зробить з хижака мирного вегетаріанця-ласуна. Фото взято з сайту bear.org

Саме тоді в одного з місцевих бджолярів Андреа Рігоні зародилася ідея підгодовувати Діно медом. “Він не поганий, він просто голодний, - переконаний Рігоні, який готовий виділити 100 кг “високоякісного органічного продукту” власного виробництва для того, щоб повернути ведмедя до “праведного життя вегетаріанця-ласуна”. - Одного разу спробувавши наші ласощі, він втихомириться”, - запевняє ініціатор нового методу боротьби із хижаком.

Рігоні не тільки протестує проти знищення тварини, але і його вигнання, переконуючи, що завдяки зусиллям ЗМІ Діно став “зіркою” їх регіону, яку знають не тільки в Італії, але і за кордоном.

Саме тому добрі наміри бджоляра здаються не такими вже й безкорисливими, зважаючи на те, що його мед буде “рекламувати” справжній ведмідь.

Джерело: oreanda.ru


Інші новини розділу