Росіяни встановили світовий рекорд по показуванню язиків Автор: Lesly · Опубліковано: 24.11.2010 15:59 · Розділ: Події у світі

На вихідних в Санкт-Петербурзі був установлений рекорд по кількості дітей, які одночасно показували язика. В акції, що у найближчі два тижні ввійде до Книги рекордів Гінеса, прийняли участь близько ста дітей віком від 4 до 12 років.

Подвиг, достойний світової Книги рекордів діти не без задоволення повторили тричі. Кожного разу їх збирав усіх разом і шикував у кілька рядів клоун. По його команді діти одночасно висовували язики і демонстрували їх фотографам та відеооператорам протягом 10 секунд.

Маленькі жителі Санкт-Петербурга встановлюють рекорд. Фото взято з сайту saint-petersburg.ru
Маленькі жителі Санкт-Петербурга встановлюють рекорд. Фото взято з сайту saint-petersburg.ru

Організатори заходу планують, що вже через два тижні вдасться залагодити всі формальності і маленькі жителі Санкт-Петербурга стануть відомими на весь світ, як діти, що встановили рекорд по показуванню язиків.

Варто зазначити, що протягом травня вони мали можливість зустрічатися із рекордсменами Книги Гінеса та Книги Рекордів Росії, які демонстрували малюкам свою майстерність. А вже наприкінці місяця діти встановлювали власний рекорд.

Захід проводився в рамках благодійної програми “Дитячий час” для дітей від 4 до 12 років.


Інші новини розділу