У Новій Зеландії з'явився безкоштовний магазин Автор: Lesly · Опубліковано: 31.05.2010 11:31 · Розділ: Події у світі

У столиці Нової Зеландії Веллінгтоні відкрився експериментальний продовольчий магазин, де відвідувачі можуть придбати необхідні продукти абсолютно безкоштовно. Треба зазначити, що асортимент магазину теж доволі різноманітний.

Проте, є одне маленьке “але”: продукти, які надходять до нового магазину, залежалися на полицях інших супермаркетів. Тобто це той товар, який не встигли розпродати до закінчення його терміну придатності.

Новозеландці роздають безкоштовно продукти, які залежалися на полицях супермаркетів. Фото взято з сайту passionforcinema.com
Новозеландці роздають безкоштовно продукти, які залежалися на полицях супермаркетів. Фото взято з сайту passionforcinema.com

Ініціатори відкриття подібного магазину розповідають, що, скажімо, пекарні при великих торгових точках щоденно випікають величезну кількість різноманітних хлібобулочних виробів; нереалізовану за день продукцію доволі часто просто викидають. Така ж доля чекає і овочі, фрукти та молочну продукцію, що швидко псуються. Саме тому, ідею створення спеціалізованого магазину для збуту несвіжих продуктів підприємці сприйняли з величезним ентузіазмом.

Безкоштовний магазин працюватиме протягом двох тижнів, які й покажуть, чи має така ідея майбутнє.

Джерело: belta.by


Інші новини розділу