Цільовою аудиторією тютюнових компаній стали молоді жінки Автор: Lesly · Опубліковано: 30.05.2010 13:13 · Розділ: Суспільство

Всесвітня організація охорони здоров'я у співпраці з Центром з контролю та профілактики захворювань США провели масштабне дослідження в 14 країнах, що розвиваються, метою якого було вивчити ситуацію з тютюнопалінням. На сьогоднішній день вже оприлюднено результати по Бангладеш, Таїланду та Уругваю, де було опитано відповідно 9 600, 20 500 і 5 580 осіб.

Трохи пізніше стануть відомими дані про В'єтнам, Індію, Китай, Мексику, Польщу, Росію, Туреччину та Україну. Вже опрацьовано інформацію по Бразилії, Єгипту та Філіппінах, однак отримані результати ще не отримали статусу офіційних.

По результатах дослідження було встановлено, що у Бангладеш і Таїланді курять по 45% чоловіків і відповідно по 2% та 3% жінок. В Уругваї картина зовсім інша: тут пристрастилися до тютюну 31% представників сильної статі та 20% слабкої.

В рекламі тютюнових виробів активно експлуатуються теми емансипації та незалежності, стрункої фігури та сексапільності, краси і моди, що насамперед привертає увагу молодих жінок. Фото взято з сайту rickey.org
В рекламі тютюнових виробів активно експлуатуються теми емансипації та незалежності, стрункої фігури та сексапільності, краси і моди, що насамперед привертає увагу молодих жінок. Фото взято з сайту rickey.org

Чи не найбільше вразив науковців той факт, що респондентки у віці 15-24 років краще орієнтуються в марках сигарет, у порівняні з більш старшими учасницями. Експерти небезпідставно стверджують, що цільовою аудиторією тютюнових компаній є дівчата-підлітки та молоді жінки. Це й не дивно, зважаючи на те, що чоловіки становлять 80% з мільярда курців по всьому світу.

Спостерігачі відзначають, що сьогодні виробники сигарет ставлять акценти на ароматизовану продукцію та гламурну упаковку, а в рекламі тютюнових виробів піднімають теми емансипації та незалежності, стрункої фігури та сексапільності, краси і моди, що насамперед привертає увагу молодих жінок.

Зважаючи на це, експерти ВООЗ прогнозують, що до 2025 року частка жінок-курців у порівнянні з 2007 роком подвоїться і в першу чергу за рахунок таких країн як Індія, Росія, Сінгапур та Україна.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.