Вільний доступ до інтернету може становити загрозу для підлітків Автор: Lesly · Опубліковано: 29.05.2010 14:23 · Розділ: Суспільство

Сучасні підлітки проводять весь свій вільний час не тільки в інтернеті, стверджують дослідники, які провели опитування за участю понад трьох тисяч добровольців віком від 10 до 17 років. Незважаючи на те, що левова доля хлопців і дівчат віддає перевагу перегляду телепрограм та спілкуванню в Мережі, багато з них часто відвідують культурні центри та заходи.

Цікаво і те, що “пропадати” у віртуальному світі полюбляють 95% юних леді, при цьому займаються спортом 65% дівчат. Не можуть уявити свого життя без інтернету 89% юнаків, а 78% респондентів чоловічої статі відвідують спортивні гуртки. Найбільше шанувальників активного способу життя дослідники виявили серед хлопців 13 - 14 років. Для більш старших тінейджерів обох статей пріоритетом є спілкування в блогах і соціальних мережах, а також вечірки з друзями.

У віртуальному світі полюбляють “пропадати” 95% юних леді, і тільки 89% юнаків. Фото взято з сайту blogspot.com
У віртуальному світі полюбляють “пропадати” 95% юних леді, і тільки 89% юнаків. Фото взято з сайту blogspot.com

38% респондентів стверджують, що регулярно відвідують експозиції картинних галерей, а 29% учасників опитування грають на музичних інструментах; трохи більше підлітків є членами молодіжних рухів або організацій.

Занепокоєння спеціалістів з дитячої психології викликало відкриття, що близько 50% підлітків мають можливість підключення до інтернету у власній кімнаті, що унеможливлює батьківський контроль за неповнолітніми. Адже саме на батьків покладається відповідальність турбуватися про те, щоб діти не “підсіли” на азартні ігри і не наражали на небезпеку своє життя.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.