Неспроможність приділяти час своїм дітям батьки компенсують грішми Автор: Lesly · Опубліковано: 28.05.2010 10:19 · Розділ: Суспільство

З нагоди Національного тижня шлюбу та сім'ї британські дослідники провели опитування за участю 3 тисяч батьків та 1 тисячі дітей, по результатах якого з'ясувалося, що сімейні пари проводять разом менше однієї години на день: весь час “з'їдає” побутова суєта та робота.

На сьогодні ні для кого не дивина, що в сім'ї працюють і батько, і мати з метою забезпечення матеріального добробуту. У Великобританії, відповідно до результатів опитування, 36% жителів вважають, що головною перешкодою для родинного щастя і затишку є відсутність грошей. Якщо ж жінка робить своїм основним пріоритетом кар'єрну, то у 68% випадків це призводить до того, що панянки перестають отримувати задоволення від проведення часу в родинному колі.

Сучасні мами і тати вважають, що ласку і турботу про дітей можна замінювати грішми. Фото взято з сайту ceoworld.biz
Сучасні мами і тати вважають, що ласку і турботу про дітей можна замінювати грішми. Фото взято з сайту ceoworld.biz

Звідси і наступна статистика: 10% сімей проводять разом не більше двох годин на тиждень. При чому, для друзів вони зазвичай виділяють близько 4 годин. А ласку і турботу про дітей сучасні мами і тати звикли замінювати грішми на кишенькові витрати. Дослідники стверджують, що матеріальні відрахування на думку сучасних батьків здатні компенсувати брак уваги, яку старше покоління не може приділити молодшому через хронічну зайнятість.

Грем Гортон, керівник дослідження, розповідає, що сьогодні мами часто “відкуповуються” від своїх нащадків всілякими подарунками, у тому числі різноманітними електронними пристроями. Більшість татусів і матусь переконані, що будуть неповноцінними батьками, якщо не зможуть забезпечувати своє чадо найновішими комп'ютерними іграми, DVD-дисками та іграшками. При цьому, вони практично не цікавляться. Що робить дитина із цими подарунками.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.