Найближчий до Сонця астероїд виявився рукотворним об'єктом Автор: Lesly · Опубліковано: 28.05.2010 09:12 · Розділ: Наука

Астрономи здійснили одне з найбільших відкриттів в історії вивчення космосу: поруч із Землею виявлено об'єкт, що був створений людьми.

Вперше невідомий об'єкт було помічено 16 травня 2010 року під час вивчення неба з метою виявити навколоземні астероїди. Пізніше дослідники встановили, що досліджуване ними тіло обертається навколо нашої зірки з періодом 1,04 року.

Астероїд 2010 KQ виявився корпусом ракети. Фото взято з сайту wsc.ma.edu
Астероїд 2010 KQ виявився корпусом ракети. Фото взято з сайту wsc.ma.edu

Спочатку вчені вирішили, що виявлений ними об'єкт - астероїд, якому присвоїли назву 2010 KQ. Він знаходиться на надзвичайно близькій відстані від Сонця в порівнянні з іншими астероїдами, а тому вже отримав назву унікального. Аргументами вірності цього припущення служили специфічна форма тіла і нахил орбіти, однак пізніше з'ясувалося, що 2010 KQ був створений на Землі.

Астрономи висловлюють припущення, що об'єкт імовірно є частиною радянського ракетоносія “Протон”, завданням якого було вивести автоматичну міжпланетну станцію “Луна-23” у відкритий космос.

Джерело: vsesmi.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.