Музикантами можуть бути навіть рибки Автор: Lesly · Опубліковано: 27.05.2010 12:33 · Розділ: Цікаві факти

Мешканка американського штату Вісконсін Даяна Рейнс стверджує, що її акваріумна рибка вміє грати на металофоні та дзвіночках, що дає жінці всі підстави вважати себе єдиною у світі власницею рибки-музиканта.

Американка почала займатися з Джор-Джор півтора роки тому. Як результат, сьогодні рибка здатна відтворити кілька акордів і частини найпростіших мелодій. Музичні інструменти розміщені над акваріумом незвичайного музиканта, і для того, що видобути ноту, йому достатньо потягнути ротом за мотузки прикріплені до них.

Джор-Джор демонструє свої вміння. Фото взято з сайту orange.co.uk
Джор-Джор демонструє свої вміння. Фото взято з сайту orange.co.uk

Зазвичай Джор-Джор демонструє свої музичні таланти, коли в приміщенні, де знаходиться акваріум лунає музика. Спочатку рибка уважно слухає мелодію, а потім починає грати в такт. Смикання шнурочків зазвичай триває не більше кількох секунд, після чого музикант вдоволено плаває по акваріуму. Улюбленою піснею Джор-Джора є композиція Барбари Стрейзанд “Moon River”.

Якщо рибка не нехтує заняттям музикою, то отримує винагороду. Таким чином власниця намагається заохотити свого улюбленця вправлятися в цьому мистецтві частіше. А найближчим часом Рейнс планує записати диск з композиціями у виконанні рибки.

Джерело: orange.co.uk


Інші новини розділу