Золотистий відтінок шкірі забезпечать овочі і фрукти Автор: Lesly · Опубліковано: 27.05.2010 10:17 · Розділ: Краса і здоров'я

Дослідники з Брістольського Університету (Великобританія) знайшли чудову альтернативу сонячному загару та іншим косметичним засобам, які дозволять домогтися смуглявого відтінку шкіри. За результатами дослідження фахівці роблять висновки, що у любителів свіжих овочів і фруктів завжди найкращий відтінок шкіри. А щоденне вживання моркви, шпинату, абрикосів та перцю вже через місяць змусить всіх заздрити вашому рівномірному золотистому “загару”.

Такий магічний вплив цих продуктів пояснюється тим, що в них у великих кількостях містяться каротеноїди (цією назвою вчені об'єднують близько 600 органічних пігментів, наявних у багатьох рослинах).

Тепер для того, щоб домогтися рівномірного золотистого загару не доведеться годинами засмагати на пляжі
Тепер для того, щоб домогтися рівномірного золотистого загару не доведеться годинами засмагати на пляжі

Позитивний вплив бета-каротину в овочах і фруктах зеленого і оранжевого кольорів на стан шкіри оцінили і волонтери, які порівнювали фотографії учасників експерименту до і після того, як вони пройшли п'ятиденну дієту з великою кількістю овочів і фруктів.

Варто зазначити, що всі добровольці віддали перевагу золотистому кольору шкіри, який з'явився після вживання в їжу “кольорових” овочів, натомість загар отриманий в результаті тривалого перебування на сонці не викликав у них аналогічного захоплення.

Зважаючи на підвищення ризику виникнення раку шкіри, люди почали з настороженістю відноситися до сонячних ванн і соляріїв, а креми для автозагару теж мають свої недоліки. Проте, золотистий відтінок шкіри все одно залишається в моді. Саме тому британські вчені розглядають своє відкриття як чудову альтернативу шкідливому впливу УФ-променів та хімічних засобів. Більш того, кольорові фрукти та овочі не тільки покращують зовнішній вигляд, але й забезпечують організм необхідними вітамінами, мінералами та клітковиною.

Джерело: vrach.tv


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.