У Швейцарії розробили антивіковий шоколад Автор: Lesly · Опубліковано: 26.05.2010 15:43 · Розділ: Цікаві факти

Швейцарський кондитерський концерн Barry Callebaut, який на сьогоднішній день є найбільшим у світі, розробив новий вид шоколаду, який, за словами представників компанії, здатен зменшувати кількість зморшок, оскільки володіє потужною антивіковою дією.

Acticoa, як назвали новинку швейцарські винахідники, містить натуральні антиоксиданти, які захищають клітини організму від пошкодження вільними радикалами. За словами виробника, вживання всього 20 грамів таких ласощів на день вбереже від появи зморшок і підвищить еластичність шкіри.

Всього 20 грамів ласощів Acticoa на день вбереже від появи зморшок і підвищить еластичність шкіри. Фото взято з сайту yourcareerguide.co.uk
Всього 20 грамів ласощів Acticoa на день вбереже від появи зморшок і підвищить еластичність шкіри. Фото взято з сайту yourcareerguide.co.uk

Таємниця антивікової дії Acticoa пояснюється високим вмістом флавоноідоів — речовин, що містяться у какао-бобах, однак, при класичній технології приготування шоколаду їх значна частина руйнується. А спеціалістам з Barry Callebaut вдалося розробити новий метод приготування солодощів, при якому флавоноїди не руйнуються.

Флавоноїди поглинають вільні радикали, запобігаючи тим самим передчасному старінню, чому сприяють такі чинники як тютюнопаління, забруднення навколишнього середовища та недосипання. "З одного боку, може здатися, що шоколад і здоров'я абсолютно не сумісні. Але, як бачите, це зовсім не так. Адже так здорово, коли їжа є не тільки смачною, але й корисною", - розповідає Гарі Врінс, представник Barry Callebaut.

Джерело: rin.ru


Інші новини розділу