20% жінок вважають, що вийшли заміж не за ту людину Автор: Lesly · Опубліковано: 26.05.2010 12:23 · Розділ: Цікаві факти

Британські соціологи провели анкетування, в якому прийняли участь 1250 учасниць віком 35-44 років, по результатах якого з'ясувалося, що 20% жінок вважають, що вони вийшли заміж не за ту людину. Однак, незважаючи на такі думки, 58% жінок доволі щасливі в шлюбі і не шкодують про свій вибір.

Цікаво і те, що кожна 12 жінка переконана, що ніколи не вийде заміж. Такі панянки не бажають присутності постійного партнера у своєму житті, однак зізнаються, що про дитину все таки мріють.

Для багатьох чоловіків красива дружина є важливим елементом суспільного визнання. Фото взято з сайту wordpress.com
Для багатьох чоловіків красива дружина є важливим елементом суспільного визнання. Фото взято з сайту wordpress.com

Дослідники з'ясували, що заміжні жінки частіше роблять грошові заощадження в порівнянні з самотніми, а кожна шоста розлучена жінка не сподівається на матеріальну допомогу від колишнього чоловіка, забезпечуючи себе самостійно.

А інша група дослідників встановила, що для збереження гармонійних стосунків у шлюбі жінкам варто турбуватися про свою зовнішність. Адже, ні для кого не секрет, що чоловіки люблять очима. Крім того, зазначають науковці, красива дружина для чоловіків часто є важливим елементом суспільного визнання.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу