Антибактеріальне мило старить шкіру Автор: Lesly · Опубліковано: 26.05.2010 10:09 · Розділ: Краса і здоров'я

Діючий компонент антибактеріального мила — триклозан становить загрозу не тільки для здоров'я людини, але й для довкілля. Так, потрапляючи у річки зі стічними водами, він веде до забруднення навколишнього середовища, а при щоденному використанні проявляється його токсична дія на живі організми: триклозан здатен порушувати вироблення гормонів, що регулюють ріст і розмноження.

Діючий компонент антибактеріального мила — триклозан здатен порушувати вироблення гормонів, що регулюють ріст і розмноження. Фото взято з сайту theportlander.com
Діючий компонент антибактеріального мила — триклозан здатен порушувати вироблення гормонів, що регулюють ріст і розмноження. Фото взято з сайту theportlander.com

Експерти стверджують, що антибактеріальні препарати, призначені для побутового використання можуть призвести до виникнення нових захворювань. Активний компонент, який входить до складу мила та інших гігієнічних засобів призводить до мутацій, внаслідок яких бактерії стають невразливими до медичних препаратів. Наприклад, цілком безпечний для людини мікроорганізм, який живе на шкірі внаслідок постійного контакту з антибактеріальними речовинами може перетворитися на збудника небезпечних захворювань.

Крім того, агресивний склад антибактеріальних засобів знищує не тільки небезпечні мікроорганізми, а й частково здорові клітини епідермісу, що з часом призводить до передчасного старіння шкіри.

За даними дослідників з Університету Міннесоти середній вміст триклозану в організмі жінок з 2007 року збільшився на 75%. Фахівці вважають, що така ситуація може призвести до екологічної та медичної катастрофи і єдиний шлях уникнути цього - різко скоротити застосування антибіотиків в косметиці.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.