Англійці найбільш творчо підходять до приготування картоплі Автор: Lesly · Опубліковано: 26.05.2010 09:03 · Розділ: Цікаві факти

Великобританія стала світовим лідером у приготуванні найрізноманітніших видів смаженої картоплі. За даними дослідників, які вивчали “картопляне питання”, жителі Туманного Альбіону готують 16 різних варіантів смаженої картоплі, тоді як в інших країнах тільки один різновид цієї страви - картоплю фрі.

У Великобританії готують 16 різних варіантів смаженої картоплі. Фото взято з сайту flickr.com
У Великобританії готують 16 різних варіантів смаженої картоплі. Фото взято з сайту flickr.com

Крім того, науковці з'ясували, що мешканці різних районів Великобританії віддають перевагу різним видам смаженої картоплі. Зокрема, лондонці не уявляють життя без нарізаної тоненькими скибочками та обсмаженої до хрускоту картоплі, тоді як в Уельсі більшою популярністю користується картопля запечена в духовці. В центральній Шотландії запікають в духовці картоплю нарізану тоненькими скибочками, а жителі Східної Англії хвилясті скибочки смажать у великій кількості олії.

Загалом у Великобританії картоплю смажать в олії на сковороді, запікають в духовці зі спеціями або ж готують у фритюрі. Можна сказати навіть, що національна кухня Британії не обходиться без фрі. Як правило, її подають до смаженої риби або курки.

Джерело: thesun.co.uk


Інші новини розділу