В Австрії черниці відкрили спа-салон Автор: Lesly · Опубліковано: 25.05.2010 13:39 · Розділ: Релігія

Монастирі знову починають займатися бізнесом. Так, черниці з католицького абатства Маріенкрон, що в австрійській комуні Менхгоф, на території монастиря відкрили спа-салон, повідомляє видання The Croatian Times.

Варто зазначити, що це не перша бізнес-спроба монахинь: салонні послуги вони вирішили надавати після того, як їхній попередній проект по вирощуванню курчат на продаж зазнав невдачі.

Процедури, які пропонує салон при абатстві, принесуть користь не тільки тілу, але й душі. Фото взято з сайту croatiantimes.com
Процедури, які пропонує салон при абатстві, принесуть користь не тільки тілу, але й душі. Фото взято з сайту croatiantimes.com

Своїм клієнтам черниці пропонують послуги спа-масажу, душу під холодною мінеральною водою, а також заняття китайською гімнастикою цигун під наглядом спеціаліста.

В комплексі вартість послуг спа-салону при монастирі становить приблизно 120 євро. За словами самих монахинь, процедури, які пропонує салон при абатстві, принесуть користь не тільки тілу, але й душі.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.