Інтелектуальний розвиток людини впливає на якість харчування Автор: Вікторія · Опубліковано: 06.05.2009 12:47 · Розділ: Цікаві факти

Згідно з даними Вашингтонського університету, вчені дійшли висновку, що людина яка стає більш освіченою, в кращу сторону змінює свій раціон. З отриманням додаткових знань і наукових ступенів вона стає більш вибагливою в їжі, споживаючи поживні і менш калорійні страви.

Якість харчування та здоров'я вчені традиційно пов'язували з доходом людини. Однак нове дослідження стало вирішальним виявленням зовсім не грошового фактора.

Під час свого дослідження вони докладно порівняли раціон 164 чоловік і виділили фактори, що впливають на їхнє меню. Основним критерієм оцінки була енергетична насиченість їжі: тобто, що більше калорій припадає на грам продукту, то він поживніший. При цьому, як з'ясували лікарі, що більше насичений продукт енергією, то він, як правило, бідніший у вітамінах і мінералах. Наприклад, нежирне м'ясо, риба, молочні продукти зниженої жирності та овочі дають відносно мало енергії, але зате набагато поживніші за солодощі або випічку.

Тому не дивно, що енергетично насичений раціон, як правило, призводить до проблем з фігурою і, як наслідок, зі здоров'ям - розвитку діабету, серцевосудинних захворювань, навіть деяких видів раку. Вчені підрахували, що шкідлива їжа обходиться на 8-10% дешевше, ніж здорове, збалансоване харчування.

Однак вартість їжі все ж таки не є вирішальним фактором, що впливає на її вибір. Як вирішили дослідники, правильне харчування приходить до нас з вищою освітою. Що освіченими були учасники дослідження, то краще вони харчувалися, а люди, що не вчилися, споживали багато жирів і вуглеводів.

На даному дослідженні з грошовим доходом ця залежність не пов'язана. Більше прихильників здорового харчування вчені виявили серед жінок.

Джерело ubr.ua


Інші новини розділу