Через критичні висловлювання в соціальних мережах можна втратити роботу Автор: Lesly · Опубліковано: 24.05.2010 14:43 · Розділ: Суспільство

В передмісті Парижа було звільнено трьох співробітників інженерної служби за те, що вони дозволили собі зробити образливі зауваження на адресу начальства під час приватного інтернет-листування в соціальній мережі Facebook, повідомив ЗМІ їхній адвокат.

Інцидент стався ще в грудні 2008 року, однак працівники до сьогоднішнього дня не можуть відновити справедливість. А сталося все наступним чином: одного суботнього вечора троє приятелів обмінялися в мережі критичними випадами на адресу керівництва.

Один з них був переконаний, що знаходиться на поганому рахунку в начальства і сказав, щоб його записали "до клубу неугодних", на що інші двоє з готовністю відповіли: "Ласкаво просимо". Все б цими розмовами і закінчилося, якщо б не знайшовся "доброзичливець", що був занесений до переліку друзів у цих трьох "невдах" і мав доступ до їх переписки.

Зробивши копію листування, він передав її адміністрації підприємства. Через кілька днів трьох приятелів "за підбурювання до непокори" і "нешанобливе ставлення до підприємства" було звільнено.

"Цей випадок може стати прецедентом, який заохочуватиме донощиків, - вважає адвокат потерпілої сторони Грегорі Сен-Мішель. - Якщо за висловлювання в мережі Facebook почнуть звільняти, приватне життя опиниться під загрозою".

Джерело: oreanda.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.