Грузія переходить на електронні посвідчення особи Автор: Lesly · Опубліковано: 23.05.2010 13:31 · Розділ: Події у світі

В рамках проекту Європейського союзу "Підтримка верховенства закону в Грузії" в країні будуть введені електронні посвідчення особи. Планується, що нововведення буде втілене в життя вже влітку 2011 року.

Нові паспорти будуть містити мікросхему з даними про власника документа: його ім'я та відбитки пальців. Таке посвідчення можна буде використовувати навіть для підтвердження своєї особи у Всесвітній мережі. Звісно, документи будуть забезпечені багатоступеневим рівнем захисту.

Паспорт оснащено вбудованим AMOLED-дисплеєм, його розмір приблизно відповідає пластиковим водійським правам. Фото взято з сайту cnet.com
Паспорт оснащено вбудованим AMOLED-дисплеєм, його розмір приблизно відповідає пластиковим водійським правам. Фото взято з сайту cnet.com

Трохи раніше в Грузії були запроваджені біометричні електронні закордонні паспорти, з вмонтованим мікрочіпом, де міститься фото, підпис власника та відбитки пальців.

Вперше в Європі електронний паспорт було представлено німецікою компанією Bundesdruckerei на виставці CeBIT 2010 у березні 2010 року. Паспорт оснащено вбудованим AMOLED-дисплеєм, його розмір приблизно відповідає пластиковим водійським правам. В активному стані на екрані паспорта може відображатися тривимірне зображення або інша інформація про власника. Для роботи прилад не потребує наявності вбудованої батареї чи акумулятора.

Варто зазначити, що біометричні електронні паспорти вже застосовуються в Казахстані, де вони були введені ще 8 вересня 2009 року.

Джерело: oreanda.ru


Інші новини розділу