Британські ЗМІ рекламуватимуть послуги по штучному перериванню вагітності Автор: Lesly · Опубліковано: 20.05.2010 13:31 · Розділ: Суспільство

З 24 травня на британському телебаченні вперше буде транслюватися реклама послуг по штучному перериванню вагітності: мережа клінік репродуктивного здоров'я Marie Stopes International викупила ефірний час на каналі “Channel 4”.

30-секундні рекламні ролики будуть показувати після 22 години в перервах між трансляцією нової телегри “The Million Pound Drop” з 24 по 29 травня цього року. Представники Marie Stopes запевнили, що реклама не міститиме слова “аборт”, а сам ролик буде супроводжуватися слоганом “Ви спізнилися?” (Are you late?) та номером телефону довіри.

Варто зазначити, що британська Комісія з реклами на радіо та телебаченні наклала заборону на комерційне просування такого роду послуг, однак Marie Stopes вдалося “обійти” це обмеження оскільки дана мережа є благочинною некомерційною організацією.

Більш того, аналогічна реклама з'являться і в друкованих ЗМІ.

Керівництво Marie Stopes поіформувало, що за період 2009 року до служби довіри звернулися 350 тисяч жінок, з яких лише 65 тисячам був зроблений аборт, - всі інші вирішили зберегти вагітність. Незважаючи на ці дані, починання мережі клінік викликало різку критику з боку громадських і релігійних організацій.

Раніше Комісія з реклами вже робила спробу зняти заборону комерційного просування послуг по перериванню вагітності на телебаченні і радіо, проте безуспішно.

Джерело: medportal.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.