Пост шерифа можна програти в карти Автор: Lesly · Опубліковано: 20.05.2010 10:11 · Розділ: Події у світі

Результати виборів кандидата на пост шерифа округу Моррілл в американському штаті Небраска визначила гра в карти. Справа в тому, що обидва кандидати пост шерифа від Республіканської партії - Майло Карденас і Тревіс Петерсен — у відбірковому турі набрали однакову кількість голосів (по 379). В таких випадках, як передбачає законодавство штату Небраска, переможець визначається з допомогою будь-якої азартної гри.

В Небрасці претендента на пост шерифа визначила гра в карти. Фото взято з сайту peaeater.com
В Небрасці претендента на пост шерифа визначила гра в карти. Фото взято з сайту peaeater.com

Претенденти на пост вибрали карти; переможцем визначався той, хто витягне з колоди старшу карту. У результаті переможцем став Майло Карденас, який і буде кандидатом на пост шерифа округу Моррілл від Республіканської партії. Цілком можливо, що саме він стане переможцем на виборах, оскільки на даний момент кандидатів від Демократичної партії не зареєстровано.

"Жителі округу хотіли б провести новий тур відбору кандидатів, проте закон штату надзвичайно простий. Тому тепер всі ті, хто не прийшов голосувати, переконалися, що навіть один голос означає дуже багато", - прокоментував ситуацію представник канцелярії округу.

Вибори нового шерифа округу Моррілл пройдуть в листопаді 2010 року.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу