За два тижні 203 тисячі жителів Індії замовили Tata Nano Автор: Вікторія · Опубліковано: 05.05.2009 11:02 · Розділ: Цікаві факти

Компанія Tata Motors отримала 203 тисячі замовлень на найдешевший у світі автомобіль Nano. Одна половина покупців припала на дешеві автомобілі, а друга на більш дорожчу їх модифікацію. Ціна "народного автомобіля" від 2,5 тисяч доларів, а "люкс" - 3,5 тисячі доларів.

Попит на базову модель, в якій немає кондиціонера, був невисокий - лише 20% покупців вибрали цю версію. Nano CX з кондиціонером забронювали 30% покупців. Більше всього замовлень (50%) припали на найдорожчу версію LX з кондиціонером, центральним замком, покращеною оббивкою салону і вакуумним підсилювачем гальм. Третина покупців внесла передоплату з власних засобів, а 70% узяли на це кредит.

Імена 100 тисяч щасливчиків, які першими отримають машини, визначить лотерея. А всім іншим пропонується почекати, оскільки виробництво поки не справляється із замовленнями. Замовники можуть забрати вкладені гроші з відсотками. Величезна популярність моделі, за рік дозволила корпорації зібрати 25 мільярдів рупій (близько 500 мільйонів доларів).

Джерело www.rian.ru


Інші новини розділу