Жінки набирають вагу через незнання особливостей власного організму Автор: Lesly · Опубліковано: 19.05.2010 09:07 · Розділ: Краса і здоров'я

Щоб після тривалої зими щонайкраще виглядати та впевнено почуватися легенькому вбранні, жінки ладні сідати на найсуворіші дієти. Проте, як зазначають британські дослідники, більшість панянок навіть не уявляють скільки калорій щодня вони поглинають в загальному, незважаючи на те, що ретельно підраховують калорійність кожного окремо взятого шматочка їжі.

В ході дослідження, яке проводилося на замовлення одного із виробників дієтичної продукції за участю 10 тисяч постійних клієнток дієтологів, з'ясувалося, що 87% представниць прекрасної статі чітко виконують вказівки лікарів щодо режиму харчування, однак, не мають жодного уявлення про те, яка калорійність включених в їх дієту страв.

Переважна більшість клієнток дієтологів ніколи не важать тарілки з обідом і не контролюють обєм порцій. Фото взято з сайту raut.ru
Переважна більшість клієнток дієтологів ніколи не важать тарілки з обідом і не контролюють обєм порцій. Фото взято з сайту raut.ru

В результаті, у 92% випадків, дамам не вдається скинути зайву вагу, а 18% всіх бажаючих позбутися “зайвого” навіть спромагаються набрали ще кілька додаткових кілограм, тобто важити більше ніж перед зверненням до лікарів. Цікаво і те, що 68% жінок вважають, що їм вдасться схуднути тільки за рахунок обмеження в їжі і не відвідують спортзали.

Джерелом зайвих калорій можуть бути і готові продукти, придбані в супермаркетах, тому фахівці радять перевіряти етикетки продуктів, перш ніж їх купити (що роблять тільки 23% респонденток). А переважна більшість клієнток дієтологів ніколи не важать тарілки з обідом і не контролюють об'єм порцій.

Експерти вважають, що жінки, які бажають схуднути і приступають до тієї чи іншої системи вживання їжі, підходять до цього доволі неорганізовано. Зокрема, вони не прагнуть з'ясувати причини своєї повноти і не знають особливостей свого організму. Така свого роду халатність ускладнює досягнення оптимального режиму харчування, чого намагаються навчити своїх клієнтів дієтологи.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.