Для англійців власне житло важливіше за дітей Автор: Lesly · Опубліковано: 18.05.2010 15:50 · Розділ: Суспільство

Жителі Великобританії основним пріоритетом в житті вважають володіння власним житлом, якому не поступаються наявність дітей та укладення шлюбу. Соціологи зробили такі висновки по результатах опитування, проведеного на замовлення найбільшої будівельної компанії Туманного Альбіону Barratt Developments Plc.

71% респондентів оцінив важливість володіння власним житлом 8 балами за десятибальною шкалою. Фото взято з сайту korrespondent.net
71% респондентів оцінив важливість володіння власним житлом 8 балами за десятибальною шкалою. Фото взято з сайту korrespondent.net

За словами науковців, 71% респондентів оцінив важливість володіння власним житлом 8 балами за десятибальною шкалою. "При цьому лише 44% респондентів так само високо оцінили важливість наявності дітей, а 46% - шлюбу", - говориться в дослідженні. Подорожі за кордон і активне соціальне життя важливими вважають лише 24% і 27%, відповідно.

"Опитування було проведено серед 2905 респондентів, які зареєструвалися на веб-сайті Barratt Homes протягом останніх дев'яти місяців", - розповідають соціологи.

А нещодавно інша група дослідників з'ясувала, що 40% громадян Великобританії у віці від 18 до 30 років не мають наміру реєструвати шлюб до того моменту, поки не зможуть купити власне житло.

Джерело: korrespondent.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.