Австралійці вивчають параметри ідеальної фігури Автор: Lesly · Опубліковано: 18.05.2010 12:29 · Розділ: Цікаві факти

З допомогою згенерованих комп'ютером тривимірних моделей, австралійські вчені планують вивчити особливості фігури людини, які гарантують їй статеву привабливість. В проекті можуть взяти участь всі бажаючі.

В результаті раніше проведених досліджень в цій сфері було встановлено, що привабливість залежить від певних параметрів, таких як співвідношення обхвату стегон до обхвату талії або індекс маси тіла. Однак ці показники не є вичерпними. Зокрема, професор Університету Нового Південного Уельсу та один з ініціаторів створення некомерційного проекту bodyLab Роб Брукс стверджує, що сприйняття людини залежить від сукупності багатьох чинників.

Одна із запропонованих на “громадський суд” моделей. Фото взято з сайту medportal.ru
Одна із запропонованих на “громадський суд” моделей. Фото взято з сайту medportal.ru

В ході експерименту дослідники запропонували інтернет-аудиторії оцінити згенеровані комп'ютером тривимірні моделі людини, які були результатом випадкового комбінування різних параметрів фігури людини. Після того, як відвідувачі сайту оцінили рівень привабливості фігур, моделі з найнижчим рейтингом були відсіяні.

Експеримент пропонується повторити ще кілька разів, в результаті чого будуть отримані ідеальні фігури чоловіка і жінки. При цьому вони не виключають, що таких принципово різних фігур може бути кілька.

Дослідники сподіваються, що результати їхньої роботи допоможуть сформувати наукову теорію про фізіологічні основи статевої привабливості. Цілком імовірно, що в майбутньому ці дані будуть використані для допомоги людям, які комплексують з приводу власної зовнішності.

Джерело: medportal.ru


Інші новини розділу