Примірка купальника може закінчитися лікарнею Автор: Lesly · Опубліковано: 18.05.2010 11:23 · Розділ: Краса і здоров'я

Фахівці застерігають, що звичка приміряти купальники в супермаркетах може принести величезну шкоду здоров'ю. А пояснюється це тим, що тканина при безпосередньому контакті зі шкірою здатна передавати найбільш небезпечні захворювання.

Вивченням цієї проблеми займалася професор біологічних наук Дженніфер Роздейл з медичного коледжу Джеферсона, що у Філадельфії (США). Її команда протягом року аналізувала вміст різних форм бактерій на магазинних прилавках. В результаті з'ясувалося, що на вішачках і одязі у великих кількостях містяться такі хвороботворні мікроорганізми, як стрептококи, стафілококи і навіть кишкова паличка.

Купальники можуть становити серйозну загрозу здоровю. Фото взято з сайту dailymail.co.uk
Купальники можуть становити серйозну загрозу здоровю. Фото взято з сайту dailymail.co.uk

Професор Роздейл роз'яснила, що причина появи небезпечних мікроорганізмів на одязі досить проста: зазвичай білизну і купальники приміряють на голе тіло, при цьому разом з мікрочастинками поту на поверхню тканини можуть потрапляти різноманітні збудники хвороб.

Пік забрудненості одягу фіксується перед початком пляжного сезону, коли панянки юрбою вирушають на пошуки модної пляжної обновки. Дослідники пропонують припинити практику примірки бікіні. Крім того, людина нічим не ризикуватиме, якщо примірюватиме вподобаний купальник поверх власної білизни. Звісно, в цьому випадку буде неможливо оцінити загальний вигляд нового наряду, проте й небезпечні мікроби не знайдуть собі нового господаря. А придбавши пляжний одяг, його необхідно випрати в теплій воді з краплею спирту.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.