Три роки свого життя прекрасна стать проводить в магазинах Автор: Lesly · Опубліковано: 17.05.2010 15:42 · Розділ: Цікаві факти

Переважна більшість жінок люблять робити покупки і, за словами дослідників, витрачають на походи по магазинах майже 400 годин за рік. Не складно підрахувати, що в середньому, вони буквально проживають в магазинах майже три роки свого життя. Цікаво і те, що на придбання одягу прекрасна стать витрачає не менше, ніж на покупку їжі.

Фахівці встановили, що 2 тисячі учасниць дослідження здійснювали в середньому 301 похід по магазинах за рік. При цьому, загальна тривалість таких походів складає 399 годин і 46 хвилин на рік. Іншими словами, щороку жінка проводить в магазинах більше 16 діб, які за 63 роки свідомого життя “переростають” у 2 роки 10 місяців шопінгу на кожну панянку. "Багато хто вважає, що жінки ходять по магазинах лише для того, щоб придбати собі одяг", - розповідають експерти. - Але досить часто вони займаються шопінгом для всієї родини, а це вже може бути неймовірно важкою працею".

Прекрасна стать три роки свого життя віддає походам по магазинах. Фото взято з сайту readystudygo-project.net
Прекрасна стать три роки свого життя віддає походам по магазинах. Фото взято з сайту readystudygo-project.net

Та й справді, покупка одягу і придбання їжі віднімають у жінок приблизно однаковий час. Зокрема, на 84 відвідування продуктових магазинів вони витрачають 94 години і 55 хвилин, а на 30 походів по магазинах одягу - 100 годин і 48 хвилин. Однак, якщо сюди додати покупки взуття (що відбирає 40 годин 30 хвилин на рік) та аксесуарів (29 годин 31 хвилина), не беручи до уваги розглядання вітрин (що займає 48 годин і 51 хвилину дорогоцінного часу на рік), то результат виявиться іншим: більша частина з 25184 годин і 53 хвилин, які протягом життя жіноцтво витрачає на магазини, припадає саме на покупки модних обновок.

Крім того, ще 31 годину 21 хвилину щороку жінки витрачають на придбання книжок, 17 годин і 33 хвилини вибирають і купують косметику та парфумерію, а 36 годин і 21 хвилину витрачають обираючи подарунки рідним і близьким.

Джерело: finmarket.ru


Інші новини розділу