Визначено перелік професій, які найбільш згубно впливають на нервову систему людини Автор: Lesly · Опубліковано: 18.05.2010 10:16 · Розділ: Суспільство

Популярний портал Careercast, присвячений працевлаштуванню та кар'єрному розвитку, опублікував щорічний рейтинг найбільш небезпечних для нервової системи людини професій. До десятки найгірших професій за версією ресурсу потрапили пожежники, керівники підприємств, а також лікарі-хірурги.

Те, що робота пожежника — це постійні стреси, відомо кожному. Тому не дивно, що ця професія набрала за рівнем стресів максимальну кількість балів — 200. Серед факторів, які найбільш негативно позначаються на здоров'ї борців із вогнем зазначаються ненормований робочий день, висока ступінь травматичності і робота у важких погодних умовах.

Керівники фірм та підприємств несуть величезну відповідальність за працівників в умовах кризи і повинні розбиратися в багатьох аспектах ведення бізнесу та фінансів. Фото взято з сайту signinstallation.org
Керівники фірм та підприємств несуть величезну відповідальність за працівників в умовах кризи і повинні розбиратися в багатьох аспектах ведення бізнесу та фінансів. Фото взято з сайту signinstallation.org

Керівники фірм та підприємств відстають від пожежників тільки на 1 бал, оскільки, переконують експерти, їхня трудова діяльність — це теж суцільний стрес. На другу сходинку вони потрапили тому, що несуть величезну відповідальність за працівників в умовах кризи і повинні розбиратися в багатьох аспектах ведення бізнесу та фінансів. Трохи менш виснажливою визнано роботу водіїв таксі: ненормований робочий день і складні умови праці принесли цій професії 198 балів. Варто зазначити, що нещодавно водії таксі потрапили до рейтингу найгірших професій.

Наступні у рейтингу лікарі-хірурги, які несуть величезну відповідальність за життя своїх пацієнтів і часто працюють в нічну зміну. На п'ятому місці працівники правоохоронних органів, рівень стресу у яких збільшується прямопропорційно зі зростанням злочинності. Далі йдуть пілоти літаків та працівники дорожніх патрульних служб.

Восьму та дев'яту сходинки в рейтингу посіли фахівці з PR та реклами і менеджери з продажу: вони, можна сказати, живуть у постійному стресі через побоювання звільнень. А замикають топ-10 продавці нерухомості: люди, які таким чином заробляють собі на життя, змушені працювати в умовах високої конкуренції, фінансової кризи і стислих часових рамок.

Джерело: wday.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.