Грецький уряд в кризовій ситуації звинувачує американські банки Автор: Lesly · Опубліковано: 17.05.2010 11:16 · Розділ: Економіка

Грецький уряд має намір розпочати розслідування щодо діяльності американських інвестиційних банків на території країни для визначення їхньої ролі у формуванні боргової кризи в Греції, повідомляють інформаційні агентства з посиланням на заяву прем'єр-міністра Георгіоса Папандреу.

Керівник уряду повідомив, що парламентарі вивчають діяльність великих інвестиційних банків, з метою встановити, чи використовували іноземні банки при роботі на території Греції тіньові схеми та інші методи шахрайства. Якщо такі факти підтвердяться та будуть ініційовані судові позови до банків, існує можливість стягнення компенсацій на користь грецької економіки, переконані урядовці.

Парламентарі вивчають діяльність великих інвестиційних банків, з метою встановити, чи використовували іноземні банки при роботі на території Греції тіньові схеми та інші методи шахрайства. Фото взято з сайту theghanaianjournal.com
Парламентарі вивчають діяльність великих інвестиційних банків, з метою встановити, чи використовували іноземні банки при роботі на території Греції тіньові схеми та інші методи шахрайства. Фото взято з сайту theghanaianjournal.com

В рамках програми надання антикризової допомоги партнерами по Євросоюзу спільно з Міжнародним валютним фондом, 12 травня Греція отримала перший транш фінансової допомоги в розмірі 5,5 млрд євро.

Загалом Афіни очікують отримати 110 млрд. євро протягом трьох років. У відповідь влада країни зобов'язується суттєво урізати бюджетні витрати, зокрема скоротити соціальні виплати та пенсії, а також підняти податки.

Такі наміри можновладців вже викликали по всій країні масштабні хвилі протесту.

Джерело: belta.by


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.