Роботам довірили проведення весільних церемоній Автор: Lesly · Опубліковано: 17.05.2010 10:09 · Розділ: Цікаві факти

Вчора, 16 травня, в столиці Японії вперше в історії людства весільну церемонію провів робот I-Fairy. В одному з ресторанів Токіо півтораметровий андроїд зареєстрував шлюб між 36-річною Сатоко Інуе і 42-річним Томохіро Сібата. Однак, без участі живої людини все ж не обійшлося: за діями машини з-за куліс пильно стежив живий оператор.

Закохані зважилися на такий експеримент лише тому, що зустрілися завдяки роботі в одній і тій же сфері - робототехніці. Фото взято з сайту japantoday.com
Закохані зважилися на такий експеримент лише тому, що зустрілися завдяки роботі в одній і тій же сфері - робототехніці. Фото взято з сайту japantoday.com

Церемонією керував робот, який в присутності 50 гостей оголосив молодих людей чоловіком і дружиною.

Андроїда для проведення церемонії надала компанія-виробник роботів Kokoro Co. Та й наречені мають безпосереднє відношення до робототехніки: Сатоко працює в компанії Kokoro, а її чоловік, професор Інституту науки і технології Nara, викладає основи робототехніки.

Закохані зважилися на такий експеримент лише тому, що зустрілися завдяки роботі в одній і тій же сфері - робототехніці. Крім того, вони переконані, що зовсім скоро роботи стануть невід'ємною частиною повсякденного життя людей.

Робот I-Fairy здатен здійснювати різноманітні рухи, але в основному виконує заздалегідь запрограмовані операції. Автоматизовану машину можна придбати в США, Японії та Сінгапурі за 68 тис. доларів США.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу