В Абу-Дабі золотими злитками торгують автомати Автор: Lesly · Опубліковано: 16.05.2010 13:08 · Розділ: Цікаві факти

В одному з готелів столиці Об’єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі нещодавно було встановлено автомат з продажу золотих злитків під назвою "Gold To Go" ("Золото на виніс"), повідомляють інформаційні агентства.

В асортименті автомата з продажу золота є злитки різної ваги та монети із символікою країн-виробників дорогоцінного металу
В асортименті автомата з продажу золота є злитки різної ваги та монети із символікою країн-виробників дорогоцінного металу

З допомогою автомату можна стати щасливим володарем 24-каратного золота вагою один, п'ять, десять та тридцять грамів. Вартість злитків в залежності від ваги складає від 48 до 1269 доларів.

Крім того, в асортименті автомату є золоті монети різної ваги, на яких викарбувані символи країн-виробників дорогоцінного металу: Канади, Австралії та Південної Африки.

У автомат, який торгує золотом, вбудовано комп'ютер, який через кожні десять секунд відслідковує поточні ціни на золото на світових ринках, саме тому, як розповідають покупці, через кожних 10 хвилин автомат пропонує дорогоцінний метал за іншу ціну.

Перший автомат з продажу золотих злитків почав діяти ще в червні 2009 року в Німеччині на залізничному вокзалі Франкфурта, де можна придбати 1-, 5-, і 10-грамові злитки дорогоцінного металу.

Джерело: lenta.ru


Інші новини розділу