Зубні щітки руйнують сім’ї Автор: Lesly · Опубліковано: 15.05.2010 13:15 · Розділ: Наука

Психологи з Нью-йоркського університету стверджують, що до офіційного розриву подружніх відносин можуть привести дріб'язкові негаразди в сім’ї. В ході спільного життя відкривається багато рис характеру, а також звичок партнера. При цьому, далеко не всі чоловіки і жінки здатні змиритися з поведінкою своїх других половинок.

До розколу в сім’ї часто веде неакуратність
До розколу в сім’ї часто веде неакуратність

Найбільш неакуратними вважаються чоловіки, тому дружинам, на плечах яких лежить основна частка роботи по господарству, нерідко доводиться щодня стикатися з розкиданими по всьому дому шкарпетками, сорочками, краватками своїх партнерів. Однак, останнім часом, зауважують фахівці, найбільший негатив пов'язаний з предметами особистої гігієни.

Найбільше жінок дратують зубні щітки і пасти, а точніше незакриті тюбики, сліди пасти на раковині і на поверхні щіток. Так, за результатами опитування, в якому взяли участь 1500 заміжніх жінок, 82% переконані, що підтримувати чистоту у ванній, а також у всьому домі повинні обоє партнерів. Однак, чоловіки часто ігнорують елементарні правила гігієни, створюючи зайві клопоти своїм подругам, при цьому, вони навіть називають жінок неакуратними.

На момент проведення дослідження, 18% опитаних подружніх пар перебували на межі розлучення, причому зубні щітки зіграли в цьому не останню роль.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.