Американці провели хірургічну операцію в прямому ефірі Автор: Lesly · Опубліковано: 14.05.2010 13:29 · Розділ: Медицина

Американська телепрограма Good Morning America стала першопрохідцем у трансляції в прямому ефірі операції по видаленню злоякісної пухлини шкіри. Добровольцем для проведення оперативного втручання на очах у тисяч телеглядачів був ведучий прогнозу погоди на телеканалі ABC Сем Чемпіон.

Чоловік виявив пляму на лівому плечі, яка, як встановили медики після проведення аналізів, виявилася злоякісною пухлиною - базальноклітинною карциномою. Варто зазначити, що раніше популярний шоумен вже переніс чотири подібні операції.

Сем Чемпіон зізнався, що зважився на операцію перед камерою, щоб привернути увагу громадськості до проблеми раку шкіри. Фото взято з сайту medportal.ru
Сем Чемпіон зізнався, що зважився на операцію перед камерою, щоб привернути увагу громадськості до проблеми раку шкіри. Фото взято з сайту medportal.ru

На проведення операції в прямому ефірі погодилася Мішель Попорт, лікуючий лікар Чемпіона, спеціаліст із клініки Juva Skin and Laser Center в Манхеттені. Вона скористалася малоінвазивною методикою Моса, при якій край ділянки шкіри, що видаляється, перевіряють на відсутність ракових клітин безпосередньо під час втручання. За словами медиків, операція пройшла успішно.

Сем Чемпіон зізнався, що зважився на операцію перед камерою, щоб привернути увагу громадськості до проблеми раку шкіри, адже відомо, що рак, діагностований на ранніх стадіях, не є смертельним. Крім того, у США травень оголошено місяцем боротьби з цим захворюванням.

Операція в ефірі телеканалу ABC – далеко не перший випадок медичних маніпуляцій на телебаченні за участю телеведучих: раніше двоє сміливців зголосилися пройти у прямому ефірі колоноскопію.

Джерело: medportal.ru


Інші новини розділу