Японські автошколи пропонують послуги масажиста та манікюрниці Автор: Lesly · Опубліковано: 14.05.2010 12:23 · Розділ: Цікаві факти

З метою залучення нових клієнтів японські автошколи починають пропонувати нові та все більш екзотичні послуги. Варто зазначити, що за останні 20 років кількість бажаючих отримати права в столиці Японії скоротилася більш, ніж вдвічі. Зважаючи на зменшення кількості населення та не надто сприятливу економічну ситуацію, компанії розпочали цінову війну.

"Зараз привабити нових клієнтів складніше, ніж раніше, - розповідає керівник автошколи "Musashi Sakai" Акі Такахасі. - Ми вважаємо, що війна цін більше не може продовжуватися, а тому розширюємо спектр пропонованих послуг".

В Японії пройти курс екзотичного масажу можна не відриваючись від навчання. Фото взято з сайту savoy-koeln.de
В Японії пройти курс екзотичного масажу можна не відриваючись від навчання. Фото взято з сайту savoy-koeln.de

Люди, що відвідують школу Musashi Sakai можуть скористатися різноманітними додатковими послугами при навчанні: від манікюру до гавайського масажу "ломіломі" і ароматерапії. Крім того, батьки, поки вправляються у водінні, можуть залишати маленьких дітей з нянечками.

Натомість, конкуруюча автошкола Koyama намагається завоювати клієнтів престижем: уроки водіння тут проходять на автівках BMW, а бажаючі отримати категорію "А" відшліфовують майстерність на мотоциклах Harley-Davidson. Для людей, які не володіють японською мовою, навчання ведеться англійською. Більш того, при необхідності, курс водіння може викладатися мовою жестів, а для інвалідів тут є спеціальні автомобілі.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу